LOKO VLTAVÍN

V současnosti má klub 2 týmy mužů (hrající FNL a 1.Atřídu), 2 týmy mladšího dorostu (hrající Pražský přebor a 2.třídu), 1 tým starších žáků hrající Pražský přebor, 1 tým mladších žáků hrající Pražský přebor, 1 tým starší přípravky a 1 tým mladší přípravky.

Areál TJ Lokomotiva Praha se nachází v lokalitě Prahy 7 - Holešovice. V roce 2000 jsme ještě fotbalové utkání absolvovali na škvárovém hřišti, v roce 2001 jsme hrací plochu zrekonstruovali a zatravnili, instalovali jsme na hl. tribuně  sedačky pro cca 1500 sedících diváků. V roce 2006 bylo vybudováno hřiště s UMT III. generace a umělým osvětlením. 

Vzhledem k lokalitě našeho stadionu navazujeme spolupráci se základními školami na Praze 7.  Z této lokality k nám přichází nejvíce hráčů. Rádi však přivítáme hráče i z jiných koutů Prahy a okolí. 
Koncept práce s mládeží našeho klubu se ubírá směrem moderním, dalo by se říci, že jsme inspirováni španělským fotbalem. Zcela zásadním v tomto je důraz na herní a technické dovednosti, na pozitivní herní zážitky dětí a mládeže v tréninkovém i zápasovém procesu, nikoliv upřednostňování výsledků, síly a kondice dětí s agresivitou v boji o body.
Důležité je u nás nepotlačování sebevědomí a kreativity mladých hráčů. Vedeme děti k radosti ze hry a k principům fair-play. Snažíme se u dětí pěstovat takové hodnoty jako je přátelství, kamarádství, týmová spolupráce a komunikace.
Důležitou součástí je i komunikace směrem k rodičům dětí, ke správnému chápání nových trendů potřebujeme vytvořit jeden tým i s nimi.
Víme, že každý kdo k nám přijde, nebude nový Messi a tak se ani v tomto duchu nechováme. Nebereme fotbal jako jedinou a směrodatnou činnost dítěte. Jsme však rádi za každého nového člena našeho klubu. Jsme rádi za to, že i v dnešní době počítačů a jiných zájmů chce být aktivní. Třeba i díky fotbalu.

TRÉNINKY PŘÍPRAVKOVÝCH TÝMŮ 

Mladší přípravka:

PO: 16:00 - 17:30

ST: 16:00 - 17:30

ČT: 16:00 - 17:30

Starší přípravka:

ÚT: od 16:00

ST: od 16:00

PÁ: od 16:00

 

KONTAKTNÍ OSOBA

Michal Maximčuk, sekretář mládeže

Adresa:
U Průhonu 1, Praha 7, 170 00

Telefon:
724 550 235

Web:
www.lokovltavin.cz