Praha se stane opět městem fotbalu!

(18.05.2017) Květen není pouze měsícem náborů. V květnu a následně i červnu se budou na území Prahy konat také dětské a sportovní festivaly, na kterých Pražský fotbalový svaz v rámci projektu Praha město fotbalu rozhodně nemůže chybět.

Představit fotbal v trochu jiné podobě, než jaký ho běžně známe. Poradit rodičům, do jakého klubu mohou přihlásit své dítě, nebo si jenom společně užít chvilky plné fotbalové zábavy. To vše bude možné na stanovištích PFS během dětských festivalů.

Prvním festivalem, kde budete moci potkat promo tým PFS, bude Move Fest v parku na Kampě, a to v neděli 21. května. Následovat bude Ratolest Fest na Náplavce v sobotu 27. května, kde stejně jako v loňském roce vyroste velká fotbalová aréna, ve které vám se tak naskytne možnost zahrát si nejpopulárnější sport na světě na netradičním místě na břehu Vltavy a s výhledem na Pražský hrad.

Poslední květnový den navštíví promo tým PFS Střelecký ostrov, na němž proběhne akce Den dětí MČ Praha 1. Jediným červnovým festivalem bude Kašpárkohrání na Letenských sadech, které proběhne 11. června, kde zástupci klubů Pražského fotbalového svazu vytvoří malé fotbalové městečko.

 

Navštivte tyto festivaly a užijte si s námi radost ze sportu. Praha, to je město fotbalu a fotbal, ten nás baví!