Archiv článků

Neflákal jsem se, neseděl u počítače, vzpomíná Vrzal na své začátky

(13.09.2013) Jako kluk poprvé okusil fotbalový svět na škvárových hřištích pražského klubu z Libuše. Dotáhl to přes angažmá v Plzni až do Dukly Praha, kde patří mezi platné hráče klubu. Ondřej Vrzal vzpomíná na své začátky v jednom z tradičních klubů z české metropole s úsměvem.
» celý článek

Jak vzpomíná Nerad, Krejčí a Vrzal na své fotbalové začátky?

(05.09.2013) Jsou to již roky, kdy se Ondřej Vrzal, Petr Nerad a Ladislav Krejčí proháněli po trávnících v Libuši, Řepích či Podolí v dresech svých tehdejších klubů. Bylo jim 5 let, obouvali se do prvních kopaček, na tréninky je vozili tatínci a maminky.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz spouští projekt „Můj první klub“

(05.09.2013) Chytili se táty či mámy za ruku, oblékli své první kopačky a vyběhli na hřiště. Tak začíná příběh všech kluků či holek, kteří si zamilovali fotbal. Cesta za tímto sportem je více než jednoduchá. Stačí si vybrat klub a začít. Česká metropole disponuje hned osmdesáti celky, kde mohou ti nejmenší přijít na chuť jednomu z nejpopulárnějších sportů planety. Jejich start usnadní projekt Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

Návrat do Podolí? Vyvolává to ve mně takový zvláštní pocit, říká Ladislav Krejčí

(04.09.2013) Patří do základní sestavy jednoho z nejslavnějších fotbalových klubů v Česku. Už ví, jaké to je, oblékat dres národního týmu. Kariéra záložníka pražské Sparty Ladislava Krejčího ale odstartovala zcela někde jinde. V tradičním celku z metropole v Podolí, tedy v místě, kde rodinný klan Krejčích zanechal nesmazatelnou stopu.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9