Archiv článků

Atmosféru dalšího ročníku Dětského poháru okusí osmdesát školních týmů

(13.01.2014) Rekordní počet přihlášených škol z celé Prahy se zúčastní dalšího, již 4. ročníku Dětského fotbalového poháru. Fotbalový turnaj, který pořádá Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů a za podpory Magistrátu hl. města Prahy, tak přivítá přes osm set hráčů a hráček z prvních a druhých tříd základních škol.
» celý článek

Projekt Tour de club přivítal i Slavii. Své zkušenosti předala Hájím

(03.12.2013) Atmosféra připomínající prvoligové tréninkové jednotky, děti i trenéři Hájí dychtící po nových informacích a zkušenostech, ale i usměvaví zástupci SK Slavia Praha. Tradiční klub Gambrinus ligy se zapojil do projektu Pražského fotbalového svazu Tour de Club. Spojení „menšího“ a „většího“ celku znovu přineslo skvělí den, který byl přínosem pro oba tábory.
» celý článek

Dukla v rámci projektu Tour de Club navštívila mládežnické týmy Tempa

(26.11.2013) Názorné ukázky moderních tréninkových prvků, odborná diskuse nad rozvojem fotbalových talentů, ale i samotná tréninková jednotka po vzoru prvoligového celku. Takový byl další díl projektu Pražského fotbalového svazu Tour de Club. Tentokráte se do něj zapojila FK Dukla Praha, jež se spojila s týmem Tempa Praha.
» celý článek

„Klokani“ se v Uhříněvsi zapojili do projektu Tour de Club

(19.11.2013) Do projektu, který si dal za úkol propojit profesionální a amatérský fotbal v Praze, se zapojil další prvoligový celek. V rámci Tour de Club, jež pořádá Pražský fotbalový svaz, se zástupci Bohemians Praha 1905 vydali na hřiště celku FC Čechie Uhříněves. Metodika tréninku, poučení dětí a rodičů o zdravotních rizicích, rady od zkušených mládežnických trenérů. To vše se na trávníku menšího pražského celku odehrálo.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz spustil projekt Tour de club

(12.11.2013) Ještě více propojit a vzájemně provázat profesionální a amatérské celky. Tento cíl si před sebe dal nový projekt Pražského fotbalového svazu nesoucí název „Tour de club“. Prvoligové pražské celky v jeho rámci navštíví „menší“ kluby, aby je inspirovaly a napomohly dalšímu rozvoji. To vše za účasti hráčů, členů realizačního týmu ale i marketingových odborníků z Gambrinus ligy.
» celý článek

„Můj první klub.“ Praha lákala mladé fotbalisty

(02.10.2013) Deset, dvacet, ale i třicet nových fotbalistů, možná nových Tomášů Rosických. Přesně tolik dětí se hlásilo do pražských fotbalových celků, které poslední měsíc pořádaly nábory v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

Vyškolený trenér zajistí všestranný pohybový rozvoj dítěte, říká Zdeněk Srba

(30.09.2013) Zdeněk Srba je profesionálním trenérem mládeže Pražského fotbalového svazu a jeho náplní práce je vést trenéry těch nejmenších fotbalistů ke správnému přístupu v jejich tréninkových jednotkách. Rozhovor s tímto odborníkem přináší zajímavý pohled na mládežnický fotbal v Praze.
» celý článek

Konec kariéry na ČAFCe? Je to možné, připouští Roman Bednář

(28.09.2013) Byl talentovaný od prvního dotyku s míčem? Toužil potom, dávat góly, nebo ho to táhlo do obrany? Co ho fotbal naučil? Sparťanský útočník Roman Bednář v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“ zavzpomínal na své fotbalové začátky v celku ČAFC Praha.
» celý článek

Kde malý fotbalista začne, není podstatné, říká šéftrenér ČAFC Praha David Kopec

(27.09.2013) ČAFC Praha je tradičním pražským klubem zaměřující se na kvalitní práci s mládežnickou složkou. Šéftrenérem je v klubu, který do světa velkého fotbalu vyslal například Milana a Michala Škodu či Romana Bednáře, David Kopec, který poskytl zajímavý pohled, co se týká výchovy mládeže.
» celý článek

Odchovanci ČAFC proti sobě. Bednář tipuje výsledek derby 0:7. Škoda věří ve vítězství

(26.09.2013) V sobotu jeden oblékne dres Slavie, ten druhý Sparty. Postaví se proti sobě v nejtřaskavějším duelu sezóny. Útočníky znepřátelených táborů Milana Škodu a Romana Bednáře ovšem pojí společný příběh. Oba započali svou fotbalovou kariéru v pražském klubu ČAFC. V rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“ se krátce před derby pražských „S“ potkali v jednom dresu mateřského celku.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8