Archiv článků

Brabec a Stracený trénovali s mládeží SK Hostivař

(28.05.2014) Třetí jarní zastávku měl projekt Tour de club v Hostivaři, kde proběhl trénink tamních mladších a starších žáků pod vedením mládežnických trenérů Sparty Praha. Ti prostřednictvím ukázkové tréninkové jednotky předvedli hostivařským trenérům moderní tréninkové metody a pro mladé hráče byla velkým zpestřením přítomnost prvoligového fotbalisty Jakuba Brabce, který si s nimi zatrénoval a poté ještě udělal radost svými autogramy.
» celý článek

Bohemka zavítala v rámci Tour de clubu do Březiněvse

(22.05.2014) Projekt Tour de club měl svou další zastávku v krásném areálu TJ Březiněves. Co nejvíce ze svého know how se tamním trenérům a mladým fotbalistům snažili předat trenéři z prvoligové Bohemky. Velkým zpestřením pro březinovské naděje byla účast čtyř prvoligových fotbalistů z vršovického Ďolíčku.
» celý článek

Praha si užije nový festival pro rodiny. Fotbal bude u toho!

(22.05.2014) Den plný zážitků, po kterém malí účastníci spokojeně usnou a kdy velcí načerpají inspiraci na prázdniny a školní rok. V sobotu 24. května od 9 do 19 hodin bude na náplavce připraveno přes padesát interaktivních stanovišť tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenším. To přesně je Ratolest Fest a Pražský fotbalový svaz u toho chybět nebude.
» celý článek

TOUR DE CLUB ODSTARTOVAL S PODPOROU LIGOVÝCH KLUBŮ I LEGENDY VIKTORA

(09.05.2014) Projekt „Tour de club“, jenž započal svou pouť po malých pražských klubech na podzim loňského roku, se nyní vrací. Pražský fotbalový svaz se rozhodl pokračovat ve vzájemném propojování profesionálních a amatérských celků. První akce „Tour de club“ se uskutečnila tento týden v areálu Sokola Kolovraty, kam zavítal tým mládežnických trenérů z Dukly Praha.
» celý článek

Atmosféru dalšího ročníku Dětského poháru okusí osmdesát školních týmů

(13.01.2014) Rekordní počet přihlášených škol z celé Prahy se zúčastní dalšího, již 4. ročníku Dětského fotbalového poháru. Fotbalový turnaj, který pořádá Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů a za podpory Magistrátu hl. města Prahy, tak přivítá přes osm set hráčů a hráček z prvních a druhých tříd základních škol.
» celý článek

Projekt Tour de club přivítal i Slavii. Své zkušenosti předala Hájím

(03.12.2013) Atmosféra připomínající prvoligové tréninkové jednotky, děti i trenéři Hájí dychtící po nových informacích a zkušenostech, ale i usměvaví zástupci SK Slavia Praha. Tradiční klub Gambrinus ligy se zapojil do projektu Pražského fotbalového svazu Tour de Club. Spojení „menšího“ a „většího“ celku znovu přineslo skvělí den, který byl přínosem pro oba tábory.
» celý článek

Dukla v rámci projektu Tour de Club navštívila mládežnické týmy Tempa

(26.11.2013) Názorné ukázky moderních tréninkových prvků, odborná diskuse nad rozvojem fotbalových talentů, ale i samotná tréninková jednotka po vzoru prvoligového celku. Takový byl další díl projektu Pražského fotbalového svazu Tour de Club. Tentokráte se do něj zapojila FK Dukla Praha, jež se spojila s týmem Tempa Praha.
» celý článek

„Klokani“ se v Uhříněvsi zapojili do projektu Tour de Club

(19.11.2013) Do projektu, který si dal za úkol propojit profesionální a amatérský fotbal v Praze, se zapojil další prvoligový celek. V rámci Tour de Club, jež pořádá Pražský fotbalový svaz, se zástupci Bohemians Praha 1905 vydali na hřiště celku FC Čechie Uhříněves. Metodika tréninku, poučení dětí a rodičů o zdravotních rizicích, rady od zkušených mládežnických trenérů. To vše se na trávníku menšího pražského celku odehrálo.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz spustil projekt Tour de club

(12.11.2013) Ještě více propojit a vzájemně provázat profesionální a amatérské celky. Tento cíl si před sebe dal nový projekt Pražského fotbalového svazu nesoucí název „Tour de club“. Prvoligové pražské celky v jeho rámci navštíví „menší“ kluby, aby je inspirovaly a napomohly dalšímu rozvoji. To vše za účasti hráčů, členů realizačního týmu ale i marketingových odborníků z Gambrinus ligy.
» celý článek

„Můj první klub.“ Praha lákala mladé fotbalisty

(02.10.2013) Deset, dvacet, ale i třicet nových fotbalistů, možná nových Tomášů Rosických. Přesně tolik dětí se hlásilo do pražských fotbalových celků, které poslední měsíc pořádaly nábory v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9