Archiv článků

„Klokani“ se v Uhříněvsi zapojili do projektu Tour de Club

(19.11.2013) Do projektu, který si dal za úkol propojit profesionální a amatérský fotbal v Praze, se zapojil další prvoligový celek. V rámci Tour de Club, jež pořádá Pražský fotbalový svaz, se zástupci Bohemians Praha 1905 vydali na hřiště celku FC Čechie Uhříněves. Metodika tréninku, poučení dětí a rodičů o zdravotních rizicích, rady od zkušených mládežnických trenérů. To vše se na trávníku menšího pražského celku odehrálo.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz spustil projekt Tour de club

(12.11.2013) Ještě více propojit a vzájemně provázat profesionální a amatérské celky. Tento cíl si před sebe dal nový projekt Pražského fotbalového svazu nesoucí název „Tour de club“. Prvoligové pražské celky v jeho rámci navštíví „menší“ kluby, aby je inspirovaly a napomohly dalšímu rozvoji. To vše za účasti hráčů, členů realizačního týmu ale i marketingových odborníků z Gambrinus ligy.
» celý článek

„Můj první klub.“ Praha lákala mladé fotbalisty

(02.10.2013) Deset, dvacet, ale i třicet nových fotbalistů, možná nových Tomášů Rosických. Přesně tolik dětí se hlásilo do pražských fotbalových celků, které poslední měsíc pořádaly nábory v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

Vyškolený trenér zajistí všestranný pohybový rozvoj dítěte, říká Zdeněk Srba

(30.09.2013) Zdeněk Srba je profesionálním trenérem mládeže Pražského fotbalového svazu a jeho náplní práce je vést trenéry těch nejmenších fotbalistů ke správnému přístupu v jejich tréninkových jednotkách. Rozhovor s tímto odborníkem přináší zajímavý pohled na mládežnický fotbal v Praze.
» celý článek

Konec kariéry na ČAFCe? Je to možné, připouští Roman Bednář

(28.09.2013) Byl talentovaný od prvního dotyku s míčem? Toužil potom, dávat góly, nebo ho to táhlo do obrany? Co ho fotbal naučil? Sparťanský útočník Roman Bednář v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“ zavzpomínal na své fotbalové začátky v celku ČAFC Praha.
» celý článek

Kde malý fotbalista začne, není podstatné, říká šéftrenér ČAFC Praha David Kopec

(27.09.2013) ČAFC Praha je tradičním pražským klubem zaměřující se na kvalitní práci s mládežnickou složkou. Šéftrenérem je v klubu, který do světa velkého fotbalu vyslal například Milana a Michala Škodu či Romana Bednáře, David Kopec, který poskytl zajímavý pohled, co se týká výchovy mládeže.
» celý článek

Odchovanci ČAFC proti sobě. Bednář tipuje výsledek derby 0:7. Škoda věří ve vítězství

(26.09.2013) V sobotu jeden oblékne dres Slavie, ten druhý Sparty. Postaví se proti sobě v nejtřaskavějším duelu sezóny. Útočníky znepřátelených táborů Milana Škodu a Romana Bednáře ovšem pojí společný příběh. Oba započali svou fotbalovou kariéru v pražském klubu ČAFC. V rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“ se krátce před derby pražských „S“ potkali v jednom dresu mateřského celku.
» celý článek

Fotbal ve Stodůlkách? Bylo tam pár kopanců do zadku, říká Martin Kolář

(24.09.2013) Je fotbalovým světoběžníkem. Okusil fotbal v Belgii, Anglii, ale i ve Švédsku. Začátky svého příběhu ale začal psát v daleko skromnějších podmínkách. Záložník Bohemians Praha 1905 Martin Kolář na své premiérové góly v dresu TJ Sokol Stodůlky vzpomíná s úsměvem. „Tenkrát byl fotbal hlavně o srandě,“ říká hráč, který se zapojil do projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub,“ o němž se více dozvíte na webu www.mujprvniklub.cz.
» celý článek

Sparta i Bohemians Praha 1905 podpořily projekt „Můj první klub“

(23.09.2013) I tyto slavné celky dnes mají ve svém kádru hráče, kteří svou úspěšnou kariéru nastartovali v „malých“ pražských klub. AC Sparta Praha a Bohemians Praha 1905 se tak s velkou chutí zapojily do akce Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

JAK SE STÁT FOTBALISTOU, ANEB NEBOJTE SE A PŘIJĎTE NA NÁBOR

(23.09.2013) Podzimní část fotbalové sezóny je již v plném proudu, avšak pokud na pražských pláccích běhají děti, které chtějí zažít atmosféru opravdových fotbalových utkání, tak stále mohou s fotbalem začít. Navíc je to velmi jednoduché.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8