Archiv článků

FAČR spouští projekt „Můj první gól“

(03.09.2014) Usnadnit začínajícím fotbalistům a fotbalistkám první fotbalové kroky a nabídnout jejich rodičům celoročně fungující servis obsahující možnosti jak a kdy přihlásit své dítě do fotbalového klubu. To si klade za cíl nový projekt FAČR „Můj první gól“.
» celý článek

Můj první klub. Mladé naděje nastartovaly své kariéry

(03.07.2014) Další mladé naděje pomohl v průběhu měsíce června přivést k fotbalu projekt Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“, který si klade za cíl zjednodušit malým začínajícím talentům vstup do fotbalového světa, a co nejvíce tak rozšířit členskou fotbalovou základnu pražských klubů.
» celý článek

Vladimír Šmicer: Láska ke sportu se naučit nedá. Dítě si sport najde

(30.06.2014) Je jedním z neslavnějších českých fotbalistů. Vyhrál mnoho trofejí a mezi nimi i tu pro vítěze Ligy mistrů. Vladimír Šmicer je reprezentantem doby, která českému fotbalu přinesla mnoho úspěchů. Nyní společně se synem Jiřím podpořili projekt „Můj první klub“, aby český fotbal opět zažil úspěšná léta.
» celý článek

Karel Piták: Na zápasy synů většinou jezdíme celá rodina

(27.06.2014) Je úspěšným fotbalistou, mistrem Evropy do 21 let z roku 2002 a také hrdý otec dvou mladých fotbalistů. Karel Piták nevede ve sportovním rozvoji pouze své syny, ale jako trenér se stará o mladé fotbalové naděje na Xaverově. Do projektu Můj první klub se zapojil právě proto, aby pražské fotbalové kluby rozšiřovaly svou členskou základnu i nadále.
» celý článek

Fotbal zavítal do škol. Jiří Novotný a tým trenérů besedovali s dětmi

(26.06.2014) Pražské základní školy navštívil během června projektový tým v rámci náborové kampaně „Můj první klub“. Děti tak měly možnost se zeptat na nejrůznější otázky jak fotbalové legendy Jiřího Novotného, tak zkušených fotbalových trenérů. Kromě společných besed došlo také na fotbalové umění, které trenéři předváděli a vyučovali přímo v hodinách tělesné výchovy. Na závěr se všechny děti mohli vyfotit s pohárem pro mistra české nejvyšší fotbalové soutěže.
» celý článek

Přeji synovi gól ve finále mistrovství světa, říká olympijský vítěz Šebrle

(25.06.2014) Stal se olympijským vítězem i světovým rekordmanem. Dlouhou dobu vládl světu desetiboje. Pro Romana Šebrleho ovšem velkou vášní byl a stále je i fotbal. Možná právě proto se jeho syn Štěpán prohání v dresu pražské Dukly s kopačkami na nohou. Oba se stali tvářemi projektu Pražského fotbalového svazu Můj první klub.
» celý článek

Libor Sionko: Projekt Můj první klub je velice dobrý nápad

(22.06.2014) Hrával za pražskou Spartu, ale díky fotbalu procestoval téměř celý svět. Fotbalová ikona Libor Sionko proto svého syna Davida ve stejné vášni naplno podporuje. A to samé se dá říci i o jeho zapojení do projektu Pražského fotbalového svazu Můj první klub.
» celý článek

Emanuele Ridi: Vytáhneme balón a kopeme si na ulici. Tedy postaru, po italsku

(18.06.2014) V Česku se proslavil svým kuchařským uměním. O Italovi, který zakotvil v srdci Evropy Emanuelu Ridim slyšel každý, kdo holduje skvělé gastronomii. Jako správný Ital miluje fotbal. I proto k tomuto sportu přivedl svého syna Giacoma a podpořil projekt Pražského fotbalového svazu Můj první klub.
» celý článek

Pavel Karoch: Pro dítě je nejdůležitější, aby mělo chuť

(16.06.2014) Většina fotbalového národa ho vnímá především díky komentování fotbalových přenosů v České televizi. Pro bývalého fotbalistu a experta Pavla Karocha je tento sport vším. Je zcela logické, že jeho syn Gabriel nemohl propadnout jinému odvětví, než právě fotbalu. I proto oba podpořili projekt Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

Otcové Šebrle i Ridi chtějí mít doma fotbalisty. Jsou tvářemi projektu Můj první klub

(04.06.2014) Pohybují se ve sportovním, kulturním i společenském světě a rozhodli se své potomky podporovat v tom, co milují – tedy ve fotbale. I proto se stali hlavními tvářemi projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub,“ který v těchto dnech zaměřil svou kampaň na rodiče, kteří se rozhodují o sportovní budoucnosti svých ratolestí.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9