Archiv článků

Fotbal zavítal do škol. Jiří Novotný a tým trenérů besedovali s dětmi

(26.06.2014) Pražské základní školy navštívil během června projektový tým v rámci náborové kampaně „Můj první klub“. Děti tak měly možnost se zeptat na nejrůznější otázky jak fotbalové legendy Jiřího Novotného, tak zkušených fotbalových trenérů. Kromě společných besed došlo také na fotbalové umění, které trenéři předváděli a vyučovali přímo v hodinách tělesné výchovy. Na závěr se všechny děti mohli vyfotit s pohárem pro mistra české nejvyšší fotbalové soutěže.
» celý článek

Přeji synovi gól ve finále mistrovství světa, říká olympijský vítěz Šebrle

(25.06.2014) Stal se olympijským vítězem i světovým rekordmanem. Dlouhou dobu vládl světu desetiboje. Pro Romana Šebrleho ovšem velkou vášní byl a stále je i fotbal. Možná právě proto se jeho syn Štěpán prohání v dresu pražské Dukly s kopačkami na nohou. Oba se stali tvářemi projektu Pražského fotbalového svazu Můj první klub.
» celý článek

Libor Sionko: Projekt Můj první klub je velice dobrý nápad

(22.06.2014) Hrával za pražskou Spartu, ale díky fotbalu procestoval téměř celý svět. Fotbalová ikona Libor Sionko proto svého syna Davida ve stejné vášni naplno podporuje. A to samé se dá říci i o jeho zapojení do projektu Pražského fotbalového svazu Můj první klub.
» celý článek

Emanuele Ridi: Vytáhneme balón a kopeme si na ulici. Tedy postaru, po italsku

(18.06.2014) V Česku se proslavil svým kuchařským uměním. O Italovi, který zakotvil v srdci Evropy Emanuelu Ridim slyšel každý, kdo holduje skvělé gastronomii. Jako správný Ital miluje fotbal. I proto k tomuto sportu přivedl svého syna Giacoma a podpořil projekt Pražského fotbalového svazu Můj první klub.
» celý článek

Pavel Karoch: Pro dítě je nejdůležitější, aby mělo chuť

(16.06.2014) Většina fotbalového národa ho vnímá především díky komentování fotbalových přenosů v České televizi. Pro bývalého fotbalistu a experta Pavla Karocha je tento sport vším. Je zcela logické, že jeho syn Gabriel nemohl propadnout jinému odvětví, než právě fotbalu. I proto oba podpořili projekt Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“.
» celý článek

Otcové Šebrle i Ridi chtějí mít doma fotbalisty. Jsou tvářemi projektu Můj první klub

(04.06.2014) Pohybují se ve sportovním, kulturním i společenském světě a rozhodli se své potomky podporovat v tom, co milují – tedy ve fotbale. I proto se stali hlavními tvářemi projektu Pražského fotbalového svazu „Můj první klub,“ který v těchto dnech zaměřil svou kampaň na rodiče, kteří se rozhodují o sportovní budoucnosti svých ratolestí.
» celý článek

Brabec a Stracený trénovali s mládeží SK Hostivař

(28.05.2014) Třetí jarní zastávku měl projekt Tour de club v Hostivaři, kde proběhl trénink tamních mladších a starších žáků pod vedením mládežnických trenérů Sparty Praha. Ti prostřednictvím ukázkové tréninkové jednotky předvedli hostivařským trenérům moderní tréninkové metody a pro mladé hráče byla velkým zpestřením přítomnost prvoligového fotbalisty Jakuba Brabce, který si s nimi zatrénoval a poté ještě udělal radost svými autogramy.
» celý článek

Bohemka zavítala v rámci Tour de clubu do Březiněvse

(22.05.2014) Projekt Tour de club měl svou další zastávku v krásném areálu TJ Březiněves. Co nejvíce ze svého know how se tamním trenérům a mladým fotbalistům snažili předat trenéři z prvoligové Bohemky. Velkým zpestřením pro březinovské naděje byla účast čtyř prvoligových fotbalistů z vršovického Ďolíčku.
» celý článek

Praha si užije nový festival pro rodiny. Fotbal bude u toho!

(22.05.2014) Den plný zážitků, po kterém malí účastníci spokojeně usnou a kdy velcí načerpají inspiraci na prázdniny a školní rok. V sobotu 24. května od 9 do 19 hodin bude na náplavce připraveno přes padesát interaktivních stanovišť tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenším. To přesně je Ratolest Fest a Pražský fotbalový svaz u toho chybět nebude.
» celý článek

TOUR DE CLUB ODSTARTOVAL S PODPOROU LIGOVÝCH KLUBŮ I LEGENDY VIKTORA

(09.05.2014) Projekt „Tour de club“, jenž započal svou pouť po malých pražských klubech na podzim loňského roku, se nyní vrací. Pražský fotbalový svaz se rozhodl pokračovat ve vzájemném propojování profesionálních a amatérských celků. První akce „Tour de club“ se uskutečnila tento týden v areálu Sokola Kolovraty, kam zavítal tým mládežnických trenérů z Dukly Praha.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8