Archiv článků

Sparťané Podaný a Nešpor si zatrénovali s mládeží Tempa

(02.06.2015) Těsně před závěrem ligového ročníku vyrazili sparťanští trenéři mládeže spolu s hráči A týmu Jakubem Podaným a Martinem Nešporem na trénink dětí FC Tempo Praha. Na místním hřišti se tak díky projektu „Tour de Club“ propojil již potřetí v tomto roce svět profesionálního a amatérského fotbalu.
» celý článek

Fotbal na břehu Vltavy. RatolestFest zažil premiéru fotbalové klece.

(01.06.2015) Poslední květnový víkend patřil rodinám s dětmi. Rodiče se svými ratolestmi si hledali využití svého volného času a u toho nechyběl ani fotbal v zastoupení Pražského fotbalového svazu a fotbalového klubu z Braníka. Všichni si tak mohli vyzkoušet krásu a jednoduchost fotbalu, včetně důležitých rad, kam své dítě přivést na nábor.
» celý článek

Měsíc náborů 2015. Školáci míří na fotbalová hřiště

(18.05.2015) Fotbalová asociace České republiky v září spustila kampaň „Můj první gól“, jejíž součástí je i již tradiční „Měsíc náborů“. Jedním z hlavních cílů Pražského fotbalového svazu je neustálé rozšiřování členské základny, a tak akci plně podporuje a aktivně se do ní zapojuje. Stejně jako v září se v květnu letošního roku uskuteční čtyři akce. Školáky a školačky přivítají na hřištích Tempa, Motorletu, ČAFC a Přední Kopaniny.
» celý článek

Mládež Junioru si zatrénoval s trenéry a hráči SK Slavia Praha

(18.05.2015) Druhou akcí pokračoval projekt Tour de Club na hřišti Junioru Praha. V minulém týdnu na místní „umělku“ zavítali trenéři SK Slavia Praha, včetně ligových hráčů, Marka Kodra a Lukáše Fialky. Tento projekt, který pokračuje již třetím rokem, tak opět úspěšně propojil svět profesionálního a amatérského fotbalu.
» celý článek

Na Ladrodronce běhaly čarodějnice za fotbalovým míčem

(05.05.2015) Poslední dubnový den patřil čarodějnicím. Pro rodiny s dětmi byl pod záštitou městské části Praha 6 připraven bohatý program a u toho nechyběl ani Pražský fotbalový svaz, který ukázal všem přítomným krásu a jednoduchost fotbalu, včetně důležitých rad, kam své dítě přivést na nábor.
» celý článek

V rámci projektu Tour de Club přivítal Sokol Cholupice trenéry FK Dukla Praha

(05.05.2015) Pražský fotbalový svaz se svými projekty snaží neustále podporovat zejména mládežnický fotbal. Mezi úspěšné projekty bezpochyby patří i Tour de club, jenž se po úspěšných etapách v letech 2013 a 2014 opět vrací i v roce 2015. V minulém týdnu se uskutečnila jedna akce a to na hřišti Sokola Cholupice, kam přijeli trenéři a hráči FK Dukla Praha.
» celý článek

Tour de club zavítal do Střešovic a na Přední Kopaninu

(18.11.2014) Po Ruzyni a Satalicích pokračoval v minulém týdnu projekt Tour de club dalšími dvěma zastávkami, které uzavřely podzimní etapu projektu pro rok 2014. Zástupci Bohemians Praha 1905 navštívili trénink fotbalových nadějí ze Střešovic a za přípravkami Přední Kopaniny přijeli mládežničtí trenéři Sparty Praha.
» celý článek

Projekt Tour de club se vrací na pražská hřiště

(12.11.2014) Pražský fotbalový svaz se svými projekty snaží neustále podporovat zejména mládežnický fotbal. Mezi úspěšné projekty bezpochyby patří i Tour de club, jenž se po úspěšných etapách na podzim 2013 a jaře 2014 opět vrací. V minulém týdnu se uskutečnily dvě akce a to v Ruzyni a Satalicích.
» celý článek

Měsíc náborů – děti ze škol a školek si vyzkoušely fotbal

(19.09.2014) Pražský fotbalový svaz se stejně jako všechny ostatní KFS zapojil do kampaně FAČR“ Můj první gól“, v rámci které probíhá na území celé ČR tzv. „Měsíc náborů“. První dvě akce z celkem čtyř, které se na území hl. m. Prahy budou konat, zorganizovaly za podpory FAČR a PFS kluby SK Ďáblice a AFK Slavoj Podolí.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz podporuje projekt „Můj první gól“

(11.09.2014) Fotbalová asociace České republiky v září spustila kampaň „Můj první gól“, jejíž součástí je i již tradiční „Měsíc náborů“. Jedním z hlavních cílů Pražského fotbalového svazu je neustálé rozšiřování členské základny, a tak akci plně podporuje a aktivně se do ní zapojuje.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9