Archiv článků

Na Ladrodronce běhaly čarodějnice za fotbalovým míčem

(05.05.2015) Poslední dubnový den patřil čarodějnicím. Pro rodiny s dětmi byl pod záštitou městské části Praha 6 připraven bohatý program a u toho nechyběl ani Pražský fotbalový svaz, který ukázal všem přítomným krásu a jednoduchost fotbalu, včetně důležitých rad, kam své dítě přivést na nábor.
» celý článek

V rámci projektu Tour de Club přivítal Sokol Cholupice trenéry FK Dukla Praha

(05.05.2015) Pražský fotbalový svaz se svými projekty snaží neustále podporovat zejména mládežnický fotbal. Mezi úspěšné projekty bezpochyby patří i Tour de club, jenž se po úspěšných etapách v letech 2013 a 2014 opět vrací i v roce 2015. V minulém týdnu se uskutečnila jedna akce a to na hřišti Sokola Cholupice, kam přijeli trenéři a hráči FK Dukla Praha.
» celý článek

Tour de club zavítal do Střešovic a na Přední Kopaninu

(18.11.2014) Po Ruzyni a Satalicích pokračoval v minulém týdnu projekt Tour de club dalšími dvěma zastávkami, které uzavřely podzimní etapu projektu pro rok 2014. Zástupci Bohemians Praha 1905 navštívili trénink fotbalových nadějí ze Střešovic a za přípravkami Přední Kopaniny přijeli mládežničtí trenéři Sparty Praha.
» celý článek

Projekt Tour de club se vrací na pražská hřiště

(12.11.2014) Pražský fotbalový svaz se svými projekty snaží neustále podporovat zejména mládežnický fotbal. Mezi úspěšné projekty bezpochyby patří i Tour de club, jenž se po úspěšných etapách na podzim 2013 a jaře 2014 opět vrací. V minulém týdnu se uskutečnily dvě akce a to v Ruzyni a Satalicích.
» celý článek

Měsíc náborů – děti ze škol a školek si vyzkoušely fotbal

(19.09.2014) Pražský fotbalový svaz se stejně jako všechny ostatní KFS zapojil do kampaně FAČR“ Můj první gól“, v rámci které probíhá na území celé ČR tzv. „Měsíc náborů“. První dvě akce z celkem čtyř, které se na území hl. m. Prahy budou konat, zorganizovaly za podpory FAČR a PFS kluby SK Ďáblice a AFK Slavoj Podolí.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz podporuje projekt „Můj první gól“

(11.09.2014) Fotbalová asociace České republiky v září spustila kampaň „Můj první gól“, jejíž součástí je i již tradiční „Měsíc náborů“. Jedním z hlavních cílů Pražského fotbalového svazu je neustálé rozšiřování členské základny, a tak akci plně podporuje a aktivně se do ní zapojuje.
» celý článek

FAČR spouští projekt „Můj první gól“

(03.09.2014) Usnadnit začínajícím fotbalistům a fotbalistkám první fotbalové kroky a nabídnout jejich rodičům celoročně fungující servis obsahující možnosti jak a kdy přihlásit své dítě do fotbalového klubu. To si klade za cíl nový projekt FAČR „Můj první gól“.
» celý článek

Můj první klub. Mladé naděje nastartovaly své kariéry

(03.07.2014) Další mladé naděje pomohl v průběhu měsíce června přivést k fotbalu projekt Pražského fotbalového svazu „Můj první klub“, který si klade za cíl zjednodušit malým začínajícím talentům vstup do fotbalového světa, a co nejvíce tak rozšířit členskou fotbalovou základnu pražských klubů.
» celý článek

Vladimír Šmicer: Láska ke sportu se naučit nedá. Dítě si sport najde

(30.06.2014) Je jedním z neslavnějších českých fotbalistů. Vyhrál mnoho trofejí a mezi nimi i tu pro vítěze Ligy mistrů. Vladimír Šmicer je reprezentantem doby, která českému fotbalu přinesla mnoho úspěchů. Nyní společně se synem Jiřím podpořili projekt „Můj první klub“, aby český fotbal opět zažil úspěšná léta.
» celý článek

Karel Piták: Na zápasy synů většinou jezdíme celá rodina

(27.06.2014) Je úspěšným fotbalistou, mistrem Evropy do 21 let z roku 2002 a také hrdý otec dvou mladých fotbalistů. Karel Piták nevede ve sportovním rozvoji pouze své syny, ale jako trenér se stará o mladé fotbalové naděje na Xaverově. Do projektu Můj první klub se zapojil právě proto, aby pražské fotbalové kluby rozšiřovaly svou členskou základnu i nadále.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8