Archiv článků

Tour de Club podruhé v Březiněvsi. Tentokrát s trenéry Dukly

(19.05.2016) Druhé letošní pokračovaní má za sebou oblíbený projekt Tour de Club. Krásné květnové počasí a útulný areál fotbalového hřiště v Březiněvsi, to byly výborné podmínky pro vzájemné sdílení know-how místních trenérů a trenérů mládeže FK Dukla Praha.
» celý článek

Trenéři a hráči Bohemians odstartovali Tour de Club na hřišti SK Štěrboholy

(16.05.2016) Propojovat amatérský fotbal s profesionálním. Takový cíl má Pražský fotbalový svaz již čtvrtým rokem díky projektu Tour de Club, kde profesionální pražské týmy vyšlou své trenéry mládeže a ligové hráče na trénink mládeže menšího týmu. První jarní akce se uskutečnila na hřišti SK Štěrboholy, kam přijeli zástupci Bohemians Praha 1905.
» celý článek

I čarodějnice hrají fotbal. Ladronka toho byla svědkem

(03.05.2016) Čarodějnice a fotbalový míč. Že to nejde k sobě? Naopak, tradiční akce pro rodiny s dětmi pod záštitou městské části Praha 6 ukázala pravý opak i díky fotbalovému stanovišti Pražského fotbalového svazu. Poslední dubnový den si tak čarodějnice nejrůznějších zjevů mohly fotbal vyzkoušet v plné jeho kráse.
» celý článek

Tour de Club na podzim skončil. Slavia byla v Dolních Počernicích

(24.10.2015) V Dolních Počernicích měla podzimní cesta projektu Tour de Club začít. Paradoxně tam však skončila, když prvnímu termínu nepřálo počasí. Tentokrát ale vše klaplo a místní děti si mohly zatrénovat pod vedením trenérů mládeže SK Slavia Praha. Samozřejmě nechyběli ani hráči týmu z Edenu, kdy motivovat mladé fotbalisty přijeli hráči juniorského výběru.
» celý článek

Tour de Club na Uhelných Skladech. Přijeli trenéři Dukly.

(16.10.2015) Ani deštivé počasí nezkazilo další zastávku projektu Tour de Club. Lehké mrholení nezastavilo rozsáhlý trenérský tým FK Dukla Praha i s hráčskými zástupci juniorky. Mladí fotbalisté a fotbalistky Uhelných Skladů si tak mohli vyzkoušet, jak se pracuje s mládeží v ligovém klubu.
» celý článek

Tour de Club na Zbraslavi. Hušbauer si zatrénoval s mládeží.

(15.10.2015) Další zastávkou podzimní etapy projektu Tour de Club se stala Zbraslav. Na hřiště místního SK vyrazili sparťanští trenéři mládeže spolu se záložníkem A-týmu Josefem Hušbauerem a znovu ukázali, že profesionální a amatérský fotbal si mají v Praze vzájemně co nabídnout.
» celý článek

Tour de Club pokračuje. Škerle a Gajič trénovali s Chodovem.

(13.10.2015) Propojovat amatérský fotbal s profesionálním. Takový cíl má Pražský fotbalový svaz již třetím rokem díky projektu Tour de Club, kde profesionální pražské týmy vyšlou své trenéry mládeže a ligové hráče na trénink mládeže menšího týmu. První podzimní akce se uskutečnila na Chodově, kam přijeli zástupci Bohemians Praha 1905.
» celý článek

Hrají vaše děti fotbal? V Praze začíná „Měsíc náborů“

(16.09.2015) Druhá polovina září bude v hlavním městě patřit fotbalovým náborům. Pražský fotbalový svaz se dlouhodobě zaměřuje na neustálé rozšiřování členské základny, což je jedna z jeho hlavních priorit, proto se zapojil a plně podporuje akci „Měsíc náborů“, který se koná po celém Česku. Na území metropole proběhne pět stěžejních akcí, na kterých by se školáci a předškoláci měli hravou formou seznámit s fotbalem.
» celý článek

Fotbalové městečko bavilo účastníky Sporťáčku

(10.09.2015) Jaký sport vybrat? S takovým dilema putovaly stovky rodičů se svými ratolestmi na festival Sporťáček. Právě ten nabídl na jednom místě plejádu nejrůznějších sportů a fotbal u toho nemohl chybět. A nejen, že nechyběl, ale byl vidět díky fotbalovému městečku.
» celý článek

Fotbal bavil návštěvníky Kašpárkohraní. Nechyběly ani legendy

(16.06.2015) Vskutku pestrý program čekal na návštěvníky Kašpárkohraní v Letenských sadech. Svůj fotbalový park připravil i Pražský fotbalový svaz a rodiny s dětmi si tak mohly vyzkoušet nejrůznější formy fotbalu či si nechat podepsat fotbalové legendy Horsta Siegla, Václava Němečka a Antonína Panenku.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9