Archiv článků

Tour de Club na Uhelných Skladech. Přijeli trenéři Dukly.

(16.10.2015) Ani deštivé počasí nezkazilo další zastávku projektu Tour de Club. Lehké mrholení nezastavilo rozsáhlý trenérský tým FK Dukla Praha i s hráčskými zástupci juniorky. Mladí fotbalisté a fotbalistky Uhelných Skladů si tak mohli vyzkoušet, jak se pracuje s mládeží v ligovém klubu.
» celý článek

Tour de Club na Zbraslavi. Hušbauer si zatrénoval s mládeží.

(15.10.2015) Další zastávkou podzimní etapy projektu Tour de Club se stala Zbraslav. Na hřiště místního SK vyrazili sparťanští trenéři mládeže spolu se záložníkem A-týmu Josefem Hušbauerem a znovu ukázali, že profesionální a amatérský fotbal si mají v Praze vzájemně co nabídnout.
» celý článek

Tour de Club pokračuje. Škerle a Gajič trénovali s Chodovem.

(13.10.2015) Propojovat amatérský fotbal s profesionálním. Takový cíl má Pražský fotbalový svaz již třetím rokem díky projektu Tour de Club, kde profesionální pražské týmy vyšlou své trenéry mládeže a ligové hráče na trénink mládeže menšího týmu. První podzimní akce se uskutečnila na Chodově, kam přijeli zástupci Bohemians Praha 1905.
» celý článek

Hrají vaše děti fotbal? V Praze začíná „Měsíc náborů“

(16.09.2015) Druhá polovina září bude v hlavním městě patřit fotbalovým náborům. Pražský fotbalový svaz se dlouhodobě zaměřuje na neustálé rozšiřování členské základny, což je jedna z jeho hlavních priorit, proto se zapojil a plně podporuje akci „Měsíc náborů“, který se koná po celém Česku. Na území metropole proběhne pět stěžejních akcí, na kterých by se školáci a předškoláci měli hravou formou seznámit s fotbalem.
» celý článek

Fotbalové městečko bavilo účastníky Sporťáčku

(10.09.2015) Jaký sport vybrat? S takovým dilema putovaly stovky rodičů se svými ratolestmi na festival Sporťáček. Právě ten nabídl na jednom místě plejádu nejrůznějších sportů a fotbal u toho nemohl chybět. A nejen, že nechyběl, ale byl vidět díky fotbalovému městečku.
» celý článek

Fotbal bavil návštěvníky Kašpárkohraní. Nechyběly ani legendy

(16.06.2015) Vskutku pestrý program čekal na návštěvníky Kašpárkohraní v Letenských sadech. Svůj fotbalový park připravil i Pražský fotbalový svaz a rodiny s dětmi si tak mohly vyzkoušet nejrůznější formy fotbalu či si nechat podepsat fotbalové legendy Horsta Siegla, Václava Němečka a Antonína Panenku.
» celý článek

Sparťané Podaný a Nešpor si zatrénovali s mládeží Tempa

(02.06.2015) Těsně před závěrem ligového ročníku vyrazili sparťanští trenéři mládeže spolu s hráči A týmu Jakubem Podaným a Martinem Nešporem na trénink dětí FC Tempo Praha. Na místním hřišti se tak díky projektu „Tour de Club“ propojil již potřetí v tomto roce svět profesionálního a amatérského fotbalu.
» celý článek

Fotbal na břehu Vltavy. RatolestFest zažil premiéru fotbalové klece.

(01.06.2015) Poslední květnový víkend patřil rodinám s dětmi. Rodiče se svými ratolestmi si hledali využití svého volného času a u toho nechyběl ani fotbal v zastoupení Pražského fotbalového svazu a fotbalového klubu z Braníka. Všichni si tak mohli vyzkoušet krásu a jednoduchost fotbalu, včetně důležitých rad, kam své dítě přivést na nábor.
» celý článek

Měsíc náborů 2015. Školáci míří na fotbalová hřiště

(18.05.2015) Fotbalová asociace České republiky v září spustila kampaň „Můj první gól“, jejíž součástí je i již tradiční „Měsíc náborů“. Jedním z hlavních cílů Pražského fotbalového svazu je neustálé rozšiřování členské základny, a tak akci plně podporuje a aktivně se do ní zapojuje. Stejně jako v září se v květnu letošního roku uskuteční čtyři akce. Školáky a školačky přivítají na hřištích Tempa, Motorletu, ČAFC a Přední Kopaniny.
» celý článek

Mládež Junioru si zatrénoval s trenéry a hráči SK Slavia Praha

(18.05.2015) Druhou akcí pokračoval projekt Tour de Club na hřišti Junioru Praha. V minulém týdnu na místní „umělku“ zavítali trenéři SK Slavia Praha, včetně ligových hráčů, Marka Kodra a Lukáše Fialky. Tento projekt, který pokračuje již třetím rokem, tak opět úspěšně propojil svět profesionálního a amatérského fotbalu.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8