Archiv článků

Hrají vaše děti fotbal? V Praze začíná „Měsíc náborů“

(16.09.2015) Druhá polovina září bude v hlavním městě patřit fotbalovým náborům. Pražský fotbalový svaz se dlouhodobě zaměřuje na neustálé rozšiřování členské základny, což je jedna z jeho hlavních priorit, proto se zapojil a plně podporuje akci „Měsíc náborů“, který se koná po celém Česku. Na území metropole proběhne pět stěžejních akcí, na kterých by se školáci a předškoláci měli hravou formou seznámit s fotbalem.
» celý článek

Fotbalové městečko bavilo účastníky Sporťáčku

(10.09.2015) Jaký sport vybrat? S takovým dilema putovaly stovky rodičů se svými ratolestmi na festival Sporťáček. Právě ten nabídl na jednom místě plejádu nejrůznějších sportů a fotbal u toho nemohl chybět. A nejen, že nechyběl, ale byl vidět díky fotbalovému městečku.
» celý článek

Fotbal bavil návštěvníky Kašpárkohraní. Nechyběly ani legendy

(16.06.2015) Vskutku pestrý program čekal na návštěvníky Kašpárkohraní v Letenských sadech. Svůj fotbalový park připravil i Pražský fotbalový svaz a rodiny s dětmi si tak mohly vyzkoušet nejrůznější formy fotbalu či si nechat podepsat fotbalové legendy Horsta Siegla, Václava Němečka a Antonína Panenku.
» celý článek

Sparťané Podaný a Nešpor si zatrénovali s mládeží Tempa

(02.06.2015) Těsně před závěrem ligového ročníku vyrazili sparťanští trenéři mládeže spolu s hráči A týmu Jakubem Podaným a Martinem Nešporem na trénink dětí FC Tempo Praha. Na místním hřišti se tak díky projektu „Tour de Club“ propojil již potřetí v tomto roce svět profesionálního a amatérského fotbalu.
» celý článek

Fotbal na břehu Vltavy. RatolestFest zažil premiéru fotbalové klece.

(01.06.2015) Poslední květnový víkend patřil rodinám s dětmi. Rodiče se svými ratolestmi si hledali využití svého volného času a u toho nechyběl ani fotbal v zastoupení Pražského fotbalového svazu a fotbalového klubu z Braníka. Všichni si tak mohli vyzkoušet krásu a jednoduchost fotbalu, včetně důležitých rad, kam své dítě přivést na nábor.
» celý článek

Měsíc náborů 2015. Školáci míří na fotbalová hřiště

(18.05.2015) Fotbalová asociace České republiky v září spustila kampaň „Můj první gól“, jejíž součástí je i již tradiční „Měsíc náborů“. Jedním z hlavních cílů Pražského fotbalového svazu je neustálé rozšiřování členské základny, a tak akci plně podporuje a aktivně se do ní zapojuje. Stejně jako v září se v květnu letošního roku uskuteční čtyři akce. Školáky a školačky přivítají na hřištích Tempa, Motorletu, ČAFC a Přední Kopaniny.
» celý článek

Mládež Junioru si zatrénoval s trenéry a hráči SK Slavia Praha

(18.05.2015) Druhou akcí pokračoval projekt Tour de Club na hřišti Junioru Praha. V minulém týdnu na místní „umělku“ zavítali trenéři SK Slavia Praha, včetně ligových hráčů, Marka Kodra a Lukáše Fialky. Tento projekt, který pokračuje již třetím rokem, tak opět úspěšně propojil svět profesionálního a amatérského fotbalu.
» celý článek

Na Ladrodronce běhaly čarodějnice za fotbalovým míčem

(05.05.2015) Poslední dubnový den patřil čarodějnicím. Pro rodiny s dětmi byl pod záštitou městské části Praha 6 připraven bohatý program a u toho nechyběl ani Pražský fotbalový svaz, který ukázal všem přítomným krásu a jednoduchost fotbalu, včetně důležitých rad, kam své dítě přivést na nábor.
» celý článek

V rámci projektu Tour de Club přivítal Sokol Cholupice trenéry FK Dukla Praha

(05.05.2015) Pražský fotbalový svaz se svými projekty snaží neustále podporovat zejména mládežnický fotbal. Mezi úspěšné projekty bezpochyby patří i Tour de club, jenž se po úspěšných etapách v letech 2013 a 2014 opět vrací i v roce 2015. V minulém týdnu se uskutečnila jedna akce a to na hřišti Sokola Cholupice, kam přijeli trenéři a hráči FK Dukla Praha.
» celý článek

Tour de club zavítal do Střešovic a na Přední Kopaninu

(18.11.2014) Po Ruzyni a Satalicích pokračoval v minulém týdnu projekt Tour de club dalšími dvěma zastávkami, které uzavřely podzimní etapu projektu pro rok 2014. Zástupci Bohemians Praha 1905 navštívili trénink fotbalových nadějí ze Střešovic a za přípravkami Přední Kopaniny přijeli mládežničtí trenéři Sparty Praha.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8