Archiv článků

Zástupci FK Dukla Praha předali zkušenosti trenérům Spartaku Kbely

(17.10.2016) Projekt Tour de Club, který propojuje profesionální a amatérský fotbal, odstartoval svou podzimní část a jeho druhou zastávkou se stal fotbalový areál Spartaku Kbely. Zdejší klub přivítal vzácnou návštěvu, kterou byli trenéři mládeže a dva prvoligoví hráči FK Dukla Praha.
» celý článek

S mládeží SK Dolní Měcholupy trénovali hráči Bohemians Praha 1905

(14.10.2016) Trojice prvoligových hráčů a trenéři mládeže Bohemians Praha 1905 vyrazili do Dolních Měcholup na hřiště místního fotbalového klubu opět propojovat amatérský a profesionální fotbal. Tour de Club tak rozjel svou podzimní pouť.
» celý článek

Fotbalové městečko bylo na Sporťáčku vidět

(16.09.2016) Sporťáček. Tradiční událost desítek nejrůznějších sportů, mezi kterými nemohl fotbal chybět. Na břehu Vltavy v pražském Braníku nejen, že nechyběl, ale byl vidět díky fotbalovému městečku. To připravil Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s kluby ABC Braník, AC Sparta Praha, FK Dukla Praha FK Viktoria Žižkov a SK Slavia Praha.
» celý článek

V pražských školách to žilo fotbalem. Fotbalisté besedovali s dětmi

(01.07.2016) Poslední týden školního roku to na pražských základních školách, díky Pražskému fotbalovému svazu, žilo fotbalem. Trenérský tým zamířil do základních škol Na Smetance, Jakutská a do Kolovrat. Děti si vyzkoušely vedený fotbalový trénink a také měly možnost se zeptat na nejrůznější otázky bývalých fotbalistů. Na své kariéry zavzpomínali Jiří Novotný, Luděk Stracený, Tomáš Pešír a své freestylové umění ukázal mistra světa, Honza Weber.
» celý článek

Divadlo, koncerty, ale také fotbal. To bylo letošní Kašpákohraní

(15.06.2016) Pražské Letenské sady patřily v neděli 12. června rodinám s dětmi a fotbalu. Kašpárkohraní opět nabídlo divadelní představení, hudební vystoupení, ale kromě kulturního vyžití i aktivní sportovní zapojení. O to fotbalové se staralo stanoviště Pražského fotbalového svazu a vidět byly i ostatní pražské kluby, jako Dukla či Sparta.
» celý článek

Tour de Club poprvé se sparťankami. Trénovali mládež Zličína

(09.06.2016) Naposledy v rámci jarní fáze se představil projekt Tour de Club. Poprvé za jeho tříletou historii se do projektu zapojily ligové fotbalistky. Hráčky Sparty přijely v početném zastoupení a na hřišti FC Zličín se tak proháněly s místní mládeží české či slovenské reprezentantky.
» celý článek

FOTBAL BUDE BAVIT NÁVŠTĚVNÍKY KAŠPÁRKOHRANÍ

(06.06.2016) Pestrý program čeká na návštěvníky Kašpárkohraní v Letenských sadech. Koncerty, divadelní vystoupení a také fotbalový park za účasti pražských fotbalových klubů a Pražského fotbalového svazu. Pražské Letenské sady patří v neděli 12. června od 12 do 19 hodin dětem a fotbalu!
» celý článek

Fotbal bavil na břehu Vltavy. Fotbalové dovednosti ukázali i herci

(30.05.2016) Ladislav Hampl, Luděk Zelenka, Leoš Noha či Vlastimil Vidlička jak hrají fotbal na břehu Vltavy. Takový pohled se naskytl návštěvníkům rodinného festivalu Ratolest Fest. Na náplavce Rašínova nábřeží díky Pražskému fotbalovému svazu vyrostla fotbalová aréna, kde své fotbalové umění ukázaly fotbalové osobnosti i mládež pražských klubů.
» celý článek

Fotbal na břehu Vltavy. Představí se i osobnosti

(25.05.2016) Nejlepší den pro rodinu u řeky. Takto láká veřejnost tradiční rodinný festival Ratolest Fest. Náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží budou v sobotu 28. května plné sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi. U toho již třetím rokem nebude chybět ani Pražský fotbalový svaz. Čeká na vás turnaj mládeže pražských fotbalových klubů či exhibice osobností.
» celý článek

Tour de Club poprvé v Ďáblicích. Slávisté trénovali místní mládež

(25.05.2016) Projekt Tour de Club se dočkal třetí letošní zastávky. Z Edenu na sever Prahy do Ďáblic cestoval trenérský tým SK Slavie Praha, aby předal své zkušenosti v práci s mládeží v místním fotbalovém klubu. S dětmi tak trénoval třeba Ivo Knoflíček či slavistický talent Oskar Fotr.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9