Archiv článků

Divadlo, koncerty, ale také fotbal. To bylo letošní Kašpákohraní

(15.06.2016) Pražské Letenské sady patřily v neděli 12. června rodinám s dětmi a fotbalu. Kašpárkohraní opět nabídlo divadelní představení, hudební vystoupení, ale kromě kulturního vyžití i aktivní sportovní zapojení. O to fotbalové se staralo stanoviště Pražského fotbalového svazu a vidět byly i ostatní pražské kluby, jako Dukla či Sparta.
» celý článek

Tour de Club poprvé se sparťankami. Trénovali mládež Zličína

(09.06.2016) Naposledy v rámci jarní fáze se představil projekt Tour de Club. Poprvé za jeho tříletou historii se do projektu zapojily ligové fotbalistky. Hráčky Sparty přijely v početném zastoupení a na hřišti FC Zličín se tak proháněly s místní mládeží české či slovenské reprezentantky.
» celý článek

FOTBAL BUDE BAVIT NÁVŠTĚVNÍKY KAŠPÁRKOHRANÍ

(06.06.2016) Pestrý program čeká na návštěvníky Kašpárkohraní v Letenských sadech. Koncerty, divadelní vystoupení a také fotbalový park za účasti pražských fotbalových klubů a Pražského fotbalového svazu. Pražské Letenské sady patří v neděli 12. června od 12 do 19 hodin dětem a fotbalu!
» celý článek

Fotbal bavil na břehu Vltavy. Fotbalové dovednosti ukázali i herci

(30.05.2016) Ladislav Hampl, Luděk Zelenka, Leoš Noha či Vlastimil Vidlička jak hrají fotbal na břehu Vltavy. Takový pohled se naskytl návštěvníkům rodinného festivalu Ratolest Fest. Na náplavce Rašínova nábřeží díky Pražskému fotbalovému svazu vyrostla fotbalová aréna, kde své fotbalové umění ukázaly fotbalové osobnosti i mládež pražských klubů.
» celý článek

Fotbal na břehu Vltavy. Představí se i osobnosti

(25.05.2016) Nejlepší den pro rodinu u řeky. Takto láká veřejnost tradiční rodinný festival Ratolest Fest. Náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží budou v sobotu 28. května plné sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi. U toho již třetím rokem nebude chybět ani Pražský fotbalový svaz. Čeká na vás turnaj mládeže pražských fotbalových klubů či exhibice osobností.
» celý článek

Tour de Club poprvé v Ďáblicích. Slávisté trénovali místní mládež

(25.05.2016) Projekt Tour de Club se dočkal třetí letošní zastávky. Z Edenu na sever Prahy do Ďáblic cestoval trenérský tým SK Slavie Praha, aby předal své zkušenosti v práci s mládeží v místním fotbalovém klubu. S dětmi tak trénoval třeba Ivo Knoflíček či slavistický talent Oskar Fotr.
» celý článek

Tour de Club podruhé v Březiněvsi. Tentokrát s trenéry Dukly

(19.05.2016) Druhé letošní pokračovaní má za sebou oblíbený projekt Tour de Club. Krásné květnové počasí a útulný areál fotbalového hřiště v Březiněvsi, to byly výborné podmínky pro vzájemné sdílení know-how místních trenérů a trenérů mládeže FK Dukla Praha.
» celý článek

Trenéři a hráči Bohemians odstartovali Tour de Club na hřišti SK Štěrboholy

(16.05.2016) Propojovat amatérský fotbal s profesionálním. Takový cíl má Pražský fotbalový svaz již čtvrtým rokem díky projektu Tour de Club, kde profesionální pražské týmy vyšlou své trenéry mládeže a ligové hráče na trénink mládeže menšího týmu. První jarní akce se uskutečnila na hřišti SK Štěrboholy, kam přijeli zástupci Bohemians Praha 1905.
» celý článek

I čarodějnice hrají fotbal. Ladronka toho byla svědkem

(03.05.2016) Čarodějnice a fotbalový míč. Že to nejde k sobě? Naopak, tradiční akce pro rodiny s dětmi pod záštitou městské části Praha 6 ukázala pravý opak i díky fotbalovému stanovišti Pražského fotbalového svazu. Poslední dubnový den si tak čarodějnice nejrůznějších zjevů mohly fotbal vyzkoušet v plné jeho kráse.
» celý článek

Tour de Club na podzim skončil. Slavia byla v Dolních Počernicích

(24.10.2015) V Dolních Počernicích měla podzimní cesta projektu Tour de Club začít. Paradoxně tam však skončila, když prvnímu termínu nepřálo počasí. Tentokrát ale vše klaplo a místní děti si mohly zatrénovat pod vedením trenérů mládeže SK Slavia Praha. Samozřejmě nechyběli ani hráči týmu z Edenu, kdy motivovat mladé fotbalisty přijeli hráči juniorského výběru.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8