Archiv článků

Sparta uzavřela letošní Tour de Club návštěvou Lipenců

(05.12.2016) Většině fotbalistů již skončila podzimní fotbalová sezóna, a proto se se svými týmy přesunuli do sportovních hal, tělocvičen nebo na umělé trávníky. Na první prosincový víkend je naplánováno také poslední kolo první české ligy před zimní pauzou, i přesto se zbývající pražský prvoligový tým připojil do projektu Tour de Club a navštívil trénink amatérského klubu.
» celý článek

Na pražských hřištích se to hemžilo malými fotbalovými nadějemi

(08.11.2016) Měsíce květen a září roku 2016 se nesly ve znamení dětských fotbalových náborů. Některé z nich byly organizovány v rámci samotných klubů, další byly pořádány v souvislosti s projektem Fotbalové asociace České republiky s názvem Měsíc náborů. Ten si klade za cíl představit fotbal dětem skrze sérii náborových akcí, konaných po celé republice, a ukázat možnosti, kde s ním začít. Prostřednictvím náborů, organizovaných místními fotbalovými kluby, poznávali malí chlapci i dívky fotbalové prostředí a zjišťovali, zda by pro ně byl právě fotbal sportem číslo jedna.
» celý článek

Manažer slávistické akademie Jiří Plíšek přihlížel další zastávce Tour de Clubu

(01.11.2016) Jedinečnou příležitostí, kde můžete vidět profesionální trenéry jednoho z největších českých klubů, jak vedou trénink mládeže amatérského klubu, je projekt Tour de Club. Oblíbená série akcí, která si klade za cíl představit trenérské metody profesionálů v menších pražských klubech, pokračovala na hřišti FK Admira Praha.
» celý článek

Zástupci FK Dukla Praha předali zkušenosti trenérům Spartaku Kbely

(17.10.2016) Projekt Tour de Club, který propojuje profesionální a amatérský fotbal, odstartoval svou podzimní část a jeho druhou zastávkou se stal fotbalový areál Spartaku Kbely. Zdejší klub přivítal vzácnou návštěvu, kterou byli trenéři mládeže a dva prvoligoví hráči FK Dukla Praha.
» celý článek

S mládeží SK Dolní Měcholupy trénovali hráči Bohemians Praha 1905

(14.10.2016) Trojice prvoligových hráčů a trenéři mládeže Bohemians Praha 1905 vyrazili do Dolních Měcholup na hřiště místního fotbalového klubu opět propojovat amatérský a profesionální fotbal. Tour de Club tak rozjel svou podzimní pouť.
» celý článek

Fotbalové městečko bylo na Sporťáčku vidět

(16.09.2016) Sporťáček. Tradiční událost desítek nejrůznějších sportů, mezi kterými nemohl fotbal chybět. Na břehu Vltavy v pražském Braníku nejen, že nechyběl, ale byl vidět díky fotbalovému městečku. To připravil Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s kluby ABC Braník, AC Sparta Praha, FK Dukla Praha FK Viktoria Žižkov a SK Slavia Praha.
» celý článek

V pražských školách to žilo fotbalem. Fotbalisté besedovali s dětmi

(01.07.2016) Poslední týden školního roku to na pražských základních školách, díky Pražskému fotbalovému svazu, žilo fotbalem. Trenérský tým zamířil do základních škol Na Smetance, Jakutská a do Kolovrat. Děti si vyzkoušely vedený fotbalový trénink a také měly možnost se zeptat na nejrůznější otázky bývalých fotbalistů. Na své kariéry zavzpomínali Jiří Novotný, Luděk Stracený, Tomáš Pešír a své freestylové umění ukázal mistra světa, Honza Weber.
» celý článek

Divadlo, koncerty, ale také fotbal. To bylo letošní Kašpákohraní

(15.06.2016) Pražské Letenské sady patřily v neděli 12. června rodinám s dětmi a fotbalu. Kašpárkohraní opět nabídlo divadelní představení, hudební vystoupení, ale kromě kulturního vyžití i aktivní sportovní zapojení. O to fotbalové se staralo stanoviště Pražského fotbalového svazu a vidět byly i ostatní pražské kluby, jako Dukla či Sparta.
» celý článek

Tour de Club poprvé se sparťankami. Trénovali mládež Zličína

(09.06.2016) Naposledy v rámci jarní fáze se představil projekt Tour de Club. Poprvé za jeho tříletou historii se do projektu zapojily ligové fotbalistky. Hráčky Sparty přijely v početném zastoupení a na hřišti FC Zličín se tak proháněly s místní mládeží české či slovenské reprezentantky.
» celý článek

FOTBAL BUDE BAVIT NÁVŠTĚVNÍKY KAŠPÁRKOHRANÍ

(06.06.2016) Pestrý program čeká na návštěvníky Kašpárkohraní v Letenských sadech. Koncerty, divadelní vystoupení a také fotbalový park za účasti pražských fotbalových klubů a Pražského fotbalového svazu. Pražské Letenské sady patří v neděli 12. června od 12 do 19 hodin dětem a fotbalu!
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8