Archiv článků

Fotbalová radost v parku na Kampě

(25.05.2017) V neděli 21. 5. proběhl v parku na Kampě a Tyršově domě první ročník sportovního festivalu Move Fest. A co by to bylo za festival pohybu, bez nejpopulárnějšího sportu na světě, fotbalu.
» celý článek

Praha se stane opět městem fotbalu!

(18.05.2017) Květen není pouze měsícem náborů. V květnu a následně i červnu se budou na území Prahy konat také dětské a sportovní festivaly, na kterých Pražský fotbalový svaz v rámci projektu Praha město fotbalu rozhodně nemůže chybět.
» celý článek

O fotbale se besedovalo také na podzim

(23.12.2016) Projekt Fotbalových besed pokračoval také ve druhé polovině roku 2016. Po červnové sérii akcí připravil Pražský fotbalový svaz ve spolupráci se čtveřicí pražských škol čtyři fotbalová dopoledne pro žáky a žákyně prvních a druhých tříd základních škol, během kterých si zúčastněné třídy mohly vyzkoušet ukázkovou tréninkovou jednotku pod vedením zkušených mládežnických trenérů a následně se aktivně zapojit do besedy s fotbalovou osobností.
» celý článek

Sparta uzavřela letošní Tour de Club návštěvou Lipenců

(05.12.2016) Většině fotbalistů již skončila podzimní fotbalová sezóna, a proto se se svými týmy přesunuli do sportovních hal, tělocvičen nebo na umělé trávníky. Na první prosincový víkend je naplánováno také poslední kolo první české ligy před zimní pauzou, i přesto se zbývající pražský prvoligový tým připojil do projektu Tour de Club a navštívil trénink amatérského klubu.
» celý článek

Na pražských hřištích se to hemžilo malými fotbalovými nadějemi

(08.11.2016) Měsíce květen a září roku 2016 se nesly ve znamení dětských fotbalových náborů. Některé z nich byly organizovány v rámci samotných klubů, další byly pořádány v souvislosti s projektem Fotbalové asociace České republiky s názvem Měsíc náborů. Ten si klade za cíl představit fotbal dětem skrze sérii náborových akcí, konaných po celé republice, a ukázat možnosti, kde s ním začít. Prostřednictvím náborů, organizovaných místními fotbalovými kluby, poznávali malí chlapci i dívky fotbalové prostředí a zjišťovali, zda by pro ně byl právě fotbal sportem číslo jedna.
» celý článek

Manažer slávistické akademie Jiří Plíšek přihlížel další zastávce Tour de Clubu

(01.11.2016) Jedinečnou příležitostí, kde můžete vidět profesionální trenéry jednoho z největších českých klubů, jak vedou trénink mládeže amatérského klubu, je projekt Tour de Club. Oblíbená série akcí, která si klade za cíl představit trenérské metody profesionálů v menších pražských klubech, pokračovala na hřišti FK Admira Praha.
» celý článek

Zástupci FK Dukla Praha předali zkušenosti trenérům Spartaku Kbely

(17.10.2016) Projekt Tour de Club, který propojuje profesionální a amatérský fotbal, odstartoval svou podzimní část a jeho druhou zastávkou se stal fotbalový areál Spartaku Kbely. Zdejší klub přivítal vzácnou návštěvu, kterou byli trenéři mládeže a dva prvoligoví hráči FK Dukla Praha.
» celý článek

S mládeží SK Dolní Měcholupy trénovali hráči Bohemians Praha 1905

(14.10.2016) Trojice prvoligových hráčů a trenéři mládeže Bohemians Praha 1905 vyrazili do Dolních Měcholup na hřiště místního fotbalového klubu opět propojovat amatérský a profesionální fotbal. Tour de Club tak rozjel svou podzimní pouť.
» celý článek

Fotbalové městečko bylo na Sporťáčku vidět

(16.09.2016) Sporťáček. Tradiční událost desítek nejrůznějších sportů, mezi kterými nemohl fotbal chybět. Na břehu Vltavy v pražském Braníku nejen, že nechyběl, ale byl vidět díky fotbalovému městečku. To připravil Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s kluby ABC Braník, AC Sparta Praha, FK Dukla Praha FK Viktoria Žižkov a SK Slavia Praha.
» celý článek

V pražských školách to žilo fotbalem. Fotbalisté besedovali s dětmi

(01.07.2016) Poslední týden školního roku to na pražských základních školách, díky Pražskému fotbalovému svazu, žilo fotbalem. Trenérský tým zamířil do základních škol Na Smetance, Jakutská a do Kolovrat. Děti si vyzkoušely vedený fotbalový trénink a také měly možnost se zeptat na nejrůznější otázky bývalých fotbalistů. Na své kariéry zavzpomínali Jiří Novotný, Luděk Stracený, Tomáš Pešír a své freestylové umění ukázal mistra světa, Honza Weber.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8