Archiv článků

Tour de Club pokračoval v Bohnicích

(09.06.2017) Třetí zastávkou projektu Tour de Club, který organizuje Pražský fotbalový svaz, se v jarní části roku 2017 stalo fotbalové hřiště TJ Slovanu Bohnice.
» celý článek

Fotbal bavil na Dni dětí Prahy 1

(02.06.2017) Přestože se oslavy Dne dětí běžně datují na první červnový den, MČ Praha 1 naplánovala akci pro školáky i předškoláky z dané oblasti na poslední květnové dopoledne. Místem konání této akce bylo příjemné prostředí Střeleckého ostrova, kde byl pro děti připraven pestrý program.
» celý článek

Projekt Tour de Club začal svou letošní pouť

(02.06.2017) Ligová sezóna sice již minulou sobotu vyvrcholila a části týmů odjely na zasloužené dovolené, zástupci dvou pražských prvoligových týmů však i přesto vyrazili na hřiště amatérských klubů, aby u nich vedli ukázkový trénink.
» celý článek

Ratolest Fest bavil malé i velké. Fotbalové městečko nechybělo

(01.06.2017) Zábavný sportovní den prožili návštěvníci Ratolest Festu v sobotu 27. května. Originální dětský festival se konal na náplavkách Rašínova a Hořejšího nábřeží a na Císařské louce v Praze. Festivalu sportu ale i dalších aktivit se zúčastnily celé rodiny, které na něm prožily jedinečný den plný legrace a pohybu.
» celý článek

Fotbalová radost v parku na Kampě

(25.05.2017) V neděli 21. 5. proběhl v parku na Kampě a Tyršově domě první ročník sportovního festivalu Move Fest. A co by to bylo za festival pohybu, bez nejpopulárnějšího sportu na světě, fotbalu.
» celý článek

Praha se stane opět městem fotbalu!

(18.05.2017) Květen není pouze měsícem náborů. V květnu a následně i červnu se budou na území Prahy konat také dětské a sportovní festivaly, na kterých Pražský fotbalový svaz v rámci projektu Praha město fotbalu rozhodně nemůže chybět.
» celý článek

O fotbale se besedovalo také na podzim

(23.12.2016) Projekt Fotbalových besed pokračoval také ve druhé polovině roku 2016. Po červnové sérii akcí připravil Pražský fotbalový svaz ve spolupráci se čtveřicí pražských škol čtyři fotbalová dopoledne pro žáky a žákyně prvních a druhých tříd základních škol, během kterých si zúčastněné třídy mohly vyzkoušet ukázkovou tréninkovou jednotku pod vedením zkušených mládežnických trenérů a následně se aktivně zapojit do besedy s fotbalovou osobností.
» celý článek

Sparta uzavřela letošní Tour de Club návštěvou Lipenců

(05.12.2016) Většině fotbalistů již skončila podzimní fotbalová sezóna, a proto se se svými týmy přesunuli do sportovních hal, tělocvičen nebo na umělé trávníky. Na první prosincový víkend je naplánováno také poslední kolo první české ligy před zimní pauzou, i přesto se zbývající pražský prvoligový tým připojil do projektu Tour de Club a navštívil trénink amatérského klubu.
» celý článek

Na pražských hřištích se to hemžilo malými fotbalovými nadějemi

(08.11.2016) Měsíce květen a září roku 2016 se nesly ve znamení dětských fotbalových náborů. Některé z nich byly organizovány v rámci samotných klubů, další byly pořádány v souvislosti s projektem Fotbalové asociace České republiky s názvem Měsíc náborů. Ten si klade za cíl představit fotbal dětem skrze sérii náborových akcí, konaných po celé republice, a ukázat možnosti, kde s ním začít. Prostřednictvím náborů, organizovaných místními fotbalovými kluby, poznávali malí chlapci i dívky fotbalové prostředí a zjišťovali, zda by pro ně byl právě fotbal sportem číslo jedna.
» celý článek

Manažer slávistické akademie Jiří Plíšek přihlížel další zastávce Tour de Clubu

(01.11.2016) Jedinečnou příležitostí, kde můžete vidět profesionální trenéry jednoho z největších českých klubů, jak vedou trénink mládeže amatérského klubu, je projekt Tour de Club. Oblíbená série akcí, která si klade za cíl představit trenérské metody profesionálů v menších pražských klubech, pokračovala na hřišti FK Admira Praha.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9