Archiv článků

Podzimní část projektu Tour de Club se povedla na výbornou

(03.11.2017) I na podzim byl realizován jeden z úspěšných projektů Pražského fotbalového svazu s názvem Tour de Club, který si dal za úkol ještě více zintenzivnit vztah mezi amatérskými a profesionálními kluby.
» celý článek

Vyrostou nám nové hvězdy? Děti besedovaly se Šmicrem a spol.

(16.10.2017) Také úvod školního roku si žáci prvních a druhých tříd vybraných pražských škol okořenili zajímavým setkáním s fotbalovými osobnostmi, s nimiž debatovali o všem, co je zajímá. Navíc si zkusili pestrý trénink pod dohledem mládežnických trenérů, kteří se jim věnovali v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Fotbalové besedy“. Kdo všechno si přišel s dětmi popovídat
» celý článek

Ladronka Fest se Sporťáčkem bavily děti fotbalem

(13.09.2017) V sobotu 9. září proběhl v Praze populární Ladronka Fest, tedy největší festival volného času v Evropě. Pro děti i dospělé byl po celý den připraven bohatý zábavný program, jehož součástí bylo i oblíbené fotbalové městečko. To si pro ty nejmenší připravil Pražský fotbalový svaz. Svůj um ale mohly děti předvést také na tradičním festivalu Sporťáček, jenž proběhl v tentýž den v Braníku. Třeba právě tam se tam objevili nový Pavel Nedvěd nebo následovník Tomáše Rosického.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz pomáhá najít váš první klub

(22.08.2017) Září je v posledních letech obecně vnímáno jako měsíc fotbalových náborů. Na desítkách hřišť nejen v Praze, ale i po celém Česku budou probíhat náborové akce, které mají za cíl představit dětem krásy fotbalu, ale hlavně je přivést ke sportu a pohybu jako takovým.
» celý článek

Na školách se vyučoval fotbal. Žáci se účastnili besed s fotbalisty

(28.06.2017) Poslední dny školního roku zpestřily žákům základních škol Řeporyje, Švehlova, Botičská a Jakutská fotbalové besedy organizované Pražským fotbalovým svazem ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy. Děti si vyzkoušely ukázkový trénink pod vedením zkušených trenérů mládeže a aktivně se zapojily do besed s významnými hosty ze světa fotbalu. Od nich pak za odměnu obdržely autogramy.
» celý článek

Jarní část Tour de Club zakončila Slavia v Braníku

(15.06.2017) Na vysvědčení sice stále ještě čekají, ale mladí fotbaloví talenti z ABC Braník už se mohli radovat z první odměny. Na začátku června si totiž zatrénovali pod dohledem profesionálních koučů mládeže Slavie. Umožnil jim to projekt Pražského fotbalového svazu s názvem Tour de Club, který propojuje profesionální a amatérský fotbal.
» celý článek

Tour de Club pokračoval v Bohnicích

(09.06.2017) Třetí zastávkou projektu Tour de Club, který organizuje Pražský fotbalový svaz, se v jarní části roku 2017 stalo fotbalové hřiště TJ Slovanu Bohnice.
» celý článek

Fotbal bavil na Dni dětí Prahy 1

(02.06.2017) Přestože se oslavy Dne dětí běžně datují na první červnový den, MČ Praha 1 naplánovala akci pro školáky i předškoláky z dané oblasti na poslední květnové dopoledne. Místem konání této akce bylo příjemné prostředí Střeleckého ostrova, kde byl pro děti připraven pestrý program.
» celý článek

Projekt Tour de Club začal svou letošní pouť

(02.06.2017) Ligová sezóna sice již minulou sobotu vyvrcholila a části týmů odjely na zasloužené dovolené, zástupci dvou pražských prvoligových týmů však i přesto vyrazili na hřiště amatérských klubů, aby u nich vedli ukázkový trénink.
» celý článek

Ratolest Fest bavil malé i velké. Fotbalové městečko nechybělo

(01.06.2017) Zábavný sportovní den prožili návštěvníci Ratolest Festu v sobotu 27. května. Originální dětský festival se konal na náplavkách Rašínova a Hořejšího nábřeží a na Císařské louce v Praze. Festivalu sportu ale i dalších aktivit se zúčastnily celé rodiny, které na něm prožily jedinečný den plný legrace a pohybu.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8