Archiv článků

Pražské školy byly v červnu opět v pohybu

(28.06.2018) Tradiční projekt Fotbalových besed, který organizuje Pražský fotbalový svaz na základních školách, se těší velké oblibě. Série těchto akcí pro první a druhé třídy probíhají vždy na začátku i na konci školního roku. Také letos zástupci PFS navštívili pražské základní školy, které projevily o akci zájem. Tři červnové besedy však nově proběhly v lehce upravené podobě. Fotbalové besedy se totiž spojily s projektem Fotbalové asociace ČR Škola v pohybu.
» celý článek

Festival Kašpárkohraní patřil fotbalu

(05.06.2018) Fotbal se stal opět významnou součástí tradičního pražského festivalu. Společně s atrakcemi Pražského fotbalového svazu děti bavili také ty od významný klubů - Sparty a Dukly. Společně se tak vytvořilo rozsáhlé fotbalové území.
» celý článek

Fotbalové městečko opět významnou atrakcí na Ratolest Festu

(29.05.2018) V sobotu 26. května se na náplavkách na Rašínově a Hořejším nábřeží konal již pátý ročník akce s názvem Ratolest Fest. I letos šlo o festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let. Významnou atrakcí bylo také fotbalové městečko Pražského fotbalového svazu.
» celý článek

Fotbal pro děti na březích Vltavy

(23.05.2018) V neděli 20. 5. se na pražské Kampě konal druhý ročník sportovního festivalu pro děti - Move Fest. Návštěvníci si mohli vyzkoušet spoustu různých disciplín, mezi kterými nechyběl ani ten nejpopulárnější sport ze všech, tedy fotbal.
» celý článek

Podzimní část projektu Tour de Club se povedla na výbornou

(03.11.2017) I na podzim byl realizován jeden z úspěšných projektů Pražského fotbalového svazu s názvem Tour de Club, který si dal za úkol ještě více zintenzivnit vztah mezi amatérskými a profesionálními kluby.
» celý článek

Vyrostou nám nové hvězdy? Děti besedovaly se Šmicrem a spol.

(16.10.2017) Také úvod školního roku si žáci prvních a druhých tříd vybraných pražských škol okořenili zajímavým setkáním s fotbalovými osobnostmi, s nimiž debatovali o všem, co je zajímá. Navíc si zkusili pestrý trénink pod dohledem mládežnických trenérů, kteří se jim věnovali v rámci projektu Pražského fotbalového svazu „Fotbalové besedy“. Kdo všechno si přišel s dětmi popovídat
» celý článek

Ladronka Fest se Sporťáčkem bavily děti fotbalem

(13.09.2017) V sobotu 9. září proběhl v Praze populární Ladronka Fest, tedy největší festival volného času v Evropě. Pro děti i dospělé byl po celý den připraven bohatý zábavný program, jehož součástí bylo i oblíbené fotbalové městečko. To si pro ty nejmenší připravil Pražský fotbalový svaz. Svůj um ale mohly děti předvést také na tradičním festivalu Sporťáček, jenž proběhl v tentýž den v Braníku. Třeba právě tam se tam objevili nový Pavel Nedvěd nebo následovník Tomáše Rosického.
» celý článek

Pražský fotbalový svaz pomáhá najít váš první klub

(22.08.2017) Září je v posledních letech obecně vnímáno jako měsíc fotbalových náborů. Na desítkách hřišť nejen v Praze, ale i po celém Česku budou probíhat náborové akce, které mají za cíl představit dětem krásy fotbalu, ale hlavně je přivést ke sportu a pohybu jako takovým.
» celý článek

Na školách se vyučoval fotbal. Žáci se účastnili besed s fotbalisty

(28.06.2017) Poslední dny školního roku zpestřily žákům základních škol Řeporyje, Švehlova, Botičská a Jakutská fotbalové besedy organizované Pražským fotbalovým svazem ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy. Děti si vyzkoušely ukázkový trénink pod vedením zkušených trenérů mládeže a aktivně se zapojily do besed s významnými hosty ze světa fotbalu. Od nich pak za odměnu obdržely autogramy.
» celý článek

Jarní část Tour de Club zakončila Slavia v Braníku

(15.06.2017) Na vysvědčení sice stále ještě čekají, ale mladí fotbaloví talenti z ABC Braník už se mohli radovat z první odměny. Na začátku června si totiž zatrénovali pod dohledem profesionálních koučů mládeže Slavie. Umožnil jim to projekt Pražského fotbalového svazu s názvem Tour de Club, který propojuje profesionální a amatérský fotbal.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9